Kreatura Konkurs
Niezależnej
Kreacji

Strona główna Wróć do listy wpisów

2021 – gala wręczenia nagród – galeria

25 listopada 2021 r. odbyła się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji Kreatura.

Redakcja miesięcznika „Media Marketing Polska” wręczyła statuetki za najbardziej oryginalne i nieszablonowe projekty marketingowe w 2021 r. Wręczono 21 nagród głównych, a także 25 wyróżnień i jedną nagrodę specjalną.

Wśród laureatów tegorocznych Kreatur nie zabrakło dużych agencji, takich jak m.in. Mindshare Polska, VMLY&R, Leo Burnett czy Publicis Worldwide Polska, ale błyszczały też agencje niezależne – m.in. Just, Digital Kingdom czy Wyraz. Nagrodę główną w kategorii specjalnej – Kreatura X – otrzymały Adrianna Kiełczewska oraz Izabela Wasilewska (GoldenSubmarine).

Wręczono też jedną nagrodę specjalną za pracę pt. „STOP kobietobójstwu!” zrealizowaną przez agencje Dziadek do Orzechów oraz Oto Film dla Centrum Praw Kobiet.

25 wyróżnień powędrowało m.in. do agencji: Plej, Oxymoron, Hand Made, Ancymony + Lemon Film czy Isobar Polska.

Poziom prac był wyrównany, ale warto zwrócić uwagę, że po raz kolejny do specjalnej pandemicznej kategorii trafiły naprawdę świetne projekty. To pokazuje ogromny potencjał naszej branży, która dostosowała się do nowych warunków. Miejmy jednak nadzieję, że tę kategorię mieliśmy na konkursie po raz ostatni – powiedział Tomasz Wygnański, redaktor naczelny „Media Marketing Polska”.

fot. D. Naugolnyk

Uroczysta gala wręczenia nagród
odbyła się
30/11/2023
w Małej Warszawie
ul. Otwocka 14

Partnerzy

Kontakt

w sprawie zgłoszeń:

Anna Pastor
tel. 666 024 577
anna.pastor@media.com.pl

 

w sprawie sponsoringu/partnerstwa:

Małgorzata Gamdzyk
tel. 784 647 063
malgorzata.gamdzyk@media.com.pl

 
Logotypy KREATURA

Pobierz paczkę z logotypami 2023

Pobierz paczkę z logotypami 2022